CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Twisto.cz – 3 měsíce zdarma + na vyzkoušení dostanete 300 Kč na účet twisto

logo twisto

• twisto účet není vázaná žádným bankovním účtem a platíte anonymně !!!
• nyní twisto účet 3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium  včetně karty a náramku !!!
• využijte Cashback z více než 100 e-shopů !!!

Twisto služby nejen na internetu nemusím moc představovat… reklama snad běží všude, také veškeré informace najdete na Twisto stránkách nebo se stačí zeptat i nás. Pokud uvažujete o založení účtu je nyní ten správný čas !!!  Tento okamžik Twisto účet a její služby máte 3 měsíce ZDARMA v nejvyšším tarifu Premium za 99,- Kč/měsíc, poté bezplatně můžete přejít na tarif nižší nebo ZDARMA (změnu vždy udělejte z vyššího tarifu na nižší ke konci měsíci!).

Co vlastně Twisto nabízí? 

Cashback - Peníze zpět z nákupu.
Twisto Pay - Placení na jedno kliknutí bez vyplňování údajů z platebních karet a ještě to platí twisto.
Twisto kartu - Funguje stejně jako kreditní karta a platíte všude tam kde akceptují karty MasterCard.
Twisto platební náramek - Podobné jako kreditní karta jen bez čipu v menším provedením, která je vložena do plastového náramku odolná proti vodě a fungují jen platby bezkontaktové.
Snap - Plať složenky a faktury, které vyfotíš v Twisto appce nebo pošli e-mailem, které zaplatí twisto.
Split Pomocí teto služby si můžeš rozdělit útratu s kamarády. Ať mají Twisto, nebo ne.
Apple Pay - Plať jednoduše pomocí tvého iPhonu nebo Apple Watch.

Twisto a jeho využití

Jen za zmínku je třeba sdělit, že Twisto je platební služba, které díky ní nemusíte platit za zboží a služby ihned, ale až později jako by to byla odložená platba. Ideální použití je při nákupech na internetu, jeden klik a máte zaplaceno bez žádného vyplňování údajů z kreditních/debetních karet. Další využití máme při nákupu v e-shopech kdy je těžké si zvolit napoprvé tu správnou velikost daného zboží nebo kdy Vám dojdou před výplatou finance. Problémy s nesprávnou velikostí a řešení vracení platby je někdy otravný a zdlouhavý proces s daným e-shopem. Pokud platíte pomocí Twisto platbu zaplatíte, až za 14dní nebo až další měsíc 14tého den, za ten čas můžete mít zboží vyměněno nebo vráceno bez problému a čekání na Vaší platbu. Po založení Twisto účtu Vám dá Twisto k dispozici danou hotovost, kterou můžete využít daný měsíc, potom je třeba další měsíc 14tého dne vše splatit, aby jste jí mohli použít znova. Samosebou Twisto nabízí službu odložené vyučování o 1 měsíc, který je už za poplatek. Zkrátka Twisto služba je pro každého a můžete jí využívat částečně a to bez karty za 0,- Kč/měsíc nebo naplno s kartou za 49,- Kč/měsíc / 99,- Kč/měsíc podle zvoleného tarifu.

appka Twisto vše pod kontrolouZa založení účtu

• získáte od twisto jako bonus 300,- Kč (v podobě kreditů 1 kredit = 1,- Kč, které utratíte tím, že při svém prvním vyúčtováním si za kredity snížíte svou útratu) za to, že se přes náš banner viz níže nebo odkaz ► zaregistrujete a založíte si twisto účet, který musí být schválený !!!
• po ověření správné registrace a schválení účtu Vám twisto připíše slíbených bonus na twisto účet

Podmínky – jak správně založit účet pro získání odměny

twisto platební možnosti - karta nebo náramek

• upozorňujeme, že Twisto schválí účet jen těm co nejsou v insolvenci nebo nějak moc zadluženi, kde se to dá zjistit pomoci různých portálů
pro kontrolu – při registraci, když budete vyplňovat své iniciály musí být v kolonce Promokód (viz nápověda klikni) toto  slovo BONUSTWISTOCZ …pokud tam nebude nedostanete 300,- Kč od twista! 

Založení Twisto účtu klikni na banner

Twisto banner klikni a založ si účet

Přečtěte si také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>