CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovak

Kairos Technologies

kairos-technologies-logo

Hlavní myšlenka projektu Kairos je pasivní příjem za pronájem vašeho volného místa ve vašem PC, který je využit pro uložení a šifrování dat.

O Společnosti

Kairos Technologies Limited byla založena v roce 2014 ve Velké Británii. Adresa je Midford Place, 114-115 Tottenham Court Road, 1-St Floor, London W1T 5AH, United Kingdom. Společnost se zabývá vývojem a distribucí špičkových řešení uložení a šifrovaní dat. Momentálně má Kairos již více jak 40000 partnerů, kteří se podílí na distribuci a zároveň i na uložení dat.

plánMezi hlavní zákazníky, kteří využívají řešení na míru od společnosti Kairos Technologies Ltd. patří společnosti jako je Nissan Motors, Incor Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonce dnes už i česká firma Hamé. Tyto společnosti platí za služby ochrany a uložení svých šifrovaných dat. Pro zajímavost Kairos Technologies sponzoruje i své 2 teamy, které jezdí závody Le Mans series – důkaz ve videu. Na webu můžete nalézt fotky vozů v akci.

HDD-prostorJak to funguje?

Společnost Kairos Technologies Ltd. využívá volný prostor v PC všech partnerů společnosti pro uložení a zabezpečení dat za pomocí 256bitového rozměšovacího šifrovacího klíče. Společnost Kairos Technologies Ltd. garantuje roční výnos 250%, který se ti formou denního pasivního příjmu přičítá každý den na tvůj účet. Návratnost investice je méně než 5 měsíců. Osobně mi to dost připomíná Uinvest.

Příkladyvýdělek

Pokud si pořídíš balíček za 125 USD, tak Kairos po tobě vyžaduje 15GB místa na tvém HDD po dobu nejméně 10 hodin denně a na oplátku ti každý den připíše 0,85 USD na tvůj účet. Pokud máš PC zapnutý jen 5 hodin je to polovina, takže 0,425 USD.
• Což je při přepočtu investice 3125 Kč, která ti generuje každý měsíc 637 Kč pasivního příjmu. Forma vyplácení je na bázi denního pasivního příjmu za pronájem volného místa na tvém HDD v PC nebo tabletu. Navíc za nákup licence a pronájem 15GB místa získáváš ještě 1 vysoce kvalitní produkty z oblasti zabezpečení dat.
Při koupi tohoto balíčku nemáš možnost se účastnit marketingu. Tento balíček je vyloženě uživatelský a startovací.

penízePokud si pořídíš balíček za 597 USD, tak Kairos po tobě vyžaduje 70GB místa na tvém HDD po dobu nejméně 10 hodin denně a na oplátku ti každý den připíše 4 USD na tvůj účet. Pokud máš PC zapnutý jen 5 hodin je to polovina, takže 2 USD.
• Což je při přepočtu investice 15 000 Kč, která ti generuje každý měsíc 3 000 Kč pasivního příjmu. Forma vyplácení je na bázi denního pasivního příjmu za pronájem volného místa na tvém HDD v PC nebo tabletu. Navíc za nákup licence a pronájem 70GB místa získáváš ještě 2 vysoce kvalitní produkty z oblasti zabezpečení dat.

investicePokud si pořídíš nejdražší balíček za 2777 USD, tak Kairos po tobě vyžaduje 320GB místa na tvém HDD po dobu nejméně 10 hodin denně a na oplátku ti každý den připíše 19 USD na tvůj účet.
• Což je při přepočtu investice 70 000 Kč, která ti generuje každý měsíc 14 000 Kč pasivního příjmu. Forma vyplácení je na bázi denního pasivního příjmu za pronájem volného místa na tvém HDD v PC nebo tabletu. Navíc za nákup licence a pronájem 320GB místa získáváš ještě 4 vysoce kvalitní produkty z oblasti zabezpečení dat.

produktyProdukty?

Společnost Kairos nabízí pro nás jako partnery 4 produkty v závislosti na objednaném balíku. Produkty jsou KairosMail, KairosSurf, KairosCloud, KairosPhone.

KairosMail – emailové rozhraní, do kterého se díky zabezpečení nedostane žádný hacker.
KairosSurf – prohlížeč, který je díky unikátnímu systému šifrování zabezpečen tak, že může sloužit jako VPN a zároveň nikdo nedohledá, kde a odkud jste surfovali. Ani váš provider.
KairosCloud – úložiště dat, do kterého se bez tvého šifrovacího klíče opět nikdo nedostane
KairosPhone – aplikace pro telefon, který díky využívání této aplikace nepůjde klasickými metodami odposlouchávat

Plány?investice-do-balíčku-kairos

• Pokud chcete začít, tak minimum je 125 USD, kde se vám bude připisovat denně 0,85 USD, což dělá 25 USD měsíčně. Na tento balíček se ještě nevztahuje marketing, který je dostupný až od balíčku za 597 USD.
• Balíček 597 USD = 4 USD denně = 122 USD měsíčně
• Balíček 1577 USD = 11 USD denně = 324 USD měsíčně
• Balíček 2777 USD = 19 USD denně = 570 USD měsíčně
• Balíčky lze bezplatně upgradovat např. z výnosů

balíčky-investice

Vklady

vklad-a-výběr

Vklady jsou v současné době možné jen převodem na b.ú. Je to v USD, takže zahraniční převod a s tím spojené poplatky. Osobně mě to přes ČSOB banku stálo 250 Kč.

Výběry

Výběry lze realizovat buď přes kartu, která lze za poplatek 35 USD zřídit na 3 roky nebo zpět na váš b.ú. Pokud platíte kartou běžně v obchodech, tak samozřejmě bez poplatku, výběr z bankomatu je zpoplatněn 2,5 USD při jakékoliv částce. Výběry nelze provádět hned po přičtení částky. Společnost má nastavenou 14 denní lhůtu tzv. karanténu, kdy nelze s částkou disponovat. Po této době už lze peníze převést a vybrat.

o společnosti kairos technologiesProč to takto dělají?

• Ušetří velké náklady za vlastní HW
• Mají síť rozmístěnou po celém světě, není to jen na jednom místě.
• Lepší distribuce skrz MLM.

Pokud Vás to zaujalo a chtěli byste více informací, tak mi napište zprávu. Se vším samozřejmě pomohu.

Registrace – klikni na banner

banner

Přečtěte si také

 • GBBG BitBillions.com – SCAMGBBG BitBillions.com – SCAM SCAM - Staňte se spoluzakladatelem GBBG BitBillions  jednoho z nejlepších systémů poslední doby. Zajistěte si svoji pozici jako […]
 • Golden Affiliate.czGolden Affiliate.cz Chcete spořit i vydělávat s Golden Affiliate? Jedna z možností, kterou vám nabídneme je možnost Golden Affiliate společnosti eJobs, která […]
 • Obchodování binárních opcíObchodování binárních opcí Dobrý den, v dnešním článku Vám  představím tzv. binární opce a řekneme si o nich více. O tomto druhu obchodování jste již možná někde […]
 • Bankerat.czBankerat.cz Půjčujeme si přímo mezi sebou. Vynechte banku, jako příliš drahého prostředníka •  výdělek pro investory, kteří chtějí vydělat na úrocích […]
 • Jak lze zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.comJak lze zhodnotit peníze? Recenze Globtrex.com Do skupiny Coverdeal Holding patří značka Globtrex.com, která sdružuje ucelenou skupinu obchodníků, investorů a zkušených expertů přes […]

4 - Reakce na Kairos Technologies

 1. Virtual server napsal:

  Kairos Tech was great as a company and my Sr. Solution Architect went above and beyond to make sure we had everything we needed to complete the project. I will definitely use Kairos again in the future and recommend them to colleagues.”

  • thanks for message

   cca překlad:
   Kairos Tech byla velká firma a Sr. Solution Architect šla nad rámec aby se ujistil, měli jsme vše, co jsme potřebovali k dokončení projektu. Budu určitě používat Kairos v budoucnu znovu a doporučí jim kolegy.

  • MARTIN napsal:

   DOBRY DEN CHTEL BYCH SE ZEPTAT JESTLI OPRAVDU KAIROS PLANET JEŠTĚ FUNGLUJE A JAK SE MOHU PŘIHLASIT DEKUJI MOC DLAB.

  • zdravím martine,
   pokud si odpověď nedostal kontaktuj autora příspěvku: lukas014 – viz jeho kontakt nad bannerem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>